Určení ceny nemovitosti ve společnosti ČESKÉ STAVBY s.r.o.

"Správné stanovení prodejní ceny nemovitosti je důležitá věc pro optimální dobu a výsledek prodeje." Pro tyto účely využíváme online technologie."

Urceni_ceny_clanek_oprava_1


PRO SPRÁVNÉ NASTAVENÍ CENY POSTUPUJEME DVĚMA ZPŮSOBY:

Srovnávací metoda = najdeme podobné nabízené nemovitosti ve stejné lokalitě na realitních serverech a jejich nabídkovou cenu převedeme do m2 nebo m3 (rozdíl mezi bytem a domem), a z těchto hodnot vypočítáme průměrnou cenu v Kč/m2 nebo Kč/m3. Tuto hodnotu vynásobíme výměrou a hodnotami prodávaného bytu/domu. Takto vznikne PRVNÍ výchozí cena v Kč.


Druhým způsobem je unikátní online technologie, která nám umožňuje pracovat s velkým množstvím poptávajících klientů z celé ČR pohybujících se na internetu a jejich reálnými poptávkami v Kč za stejné nemovitosti, jako je ta naše v prodeji. Díky tomuto řešení víme, jakou cenu jsou aktuálně kupující ochotni za Vaši nemovitost reálně nabídnout a tuto informaci maximálně využít pro optimální nastavení nabídkové ceny.


S naší technologií jste tak o krok napřed před ostatními prodávajícími, kteří nastavili cenu pouze podle prvního způsobu, tedy ostatních nabídek na realitních serverech.
Díky tomu prodáte nejen rychleji, ale i bez zbytečného smlouvání.